KDO JSME

Zajišťujeme B2B komunikaci mezi firmami z oblasti obchodu s FMCG a spotřebním zbožím. Naše divize vznikla v roce 1993, kdy jsme začali vydávat časopis Zboží&Prodej s cílem pomoci firmám, které přicházely na český maloobchodní trh, navázat obchodní kontakty a prosadit se. Kromě vydávání odborných časopisů v ČR i na Slovensku provozujeme také zpravodajské weby a pořádáme kongresy a další akce pro profesionály z retailu.

JAK POMÁHÁME SVÝM KLIENTŮM

Kromě vysoké informační hodnoty poskytují jak naše tituly, tak akce klientům prostor pro efektivní propagaci, ale také nové obchodní kontakty. Naším prostřednictvím můžete oslovit přes 30 000 obchodníků v ČR a na Slovensku - osob s rozhodovacími pravomocemi na centrálách řetězců a sítí, ale také jednotlivých majitelů a provozovatelů prodejen. Svými aktivitami pokrýváme celý retailový trh – od mezinárodních řetězců, tradičního trhu a vietnamských obchodníků přes čerpací stanice a e-shopy až po nákupní centra a v nich působící maloobchodní značky.

Jsme nezávislým prostředníkem mezi dodavateli zboží a služeb a retailery, ale také mezi poskytovateli marketingových řešení a dalších služeb a výrobci a distributory FMCG a spotřebního zboží.

LET NA TRHU

VYDÁNÍ ČASOPISŮ A DALŠÍCH PUBLIKACÍ ROČNĚ

KONGRESŮ A DALŠÍCH AKCÍ V ROCE

ÚČASTNÍKŮ AKCÍ DO ROKA

aktivních klientů a partnerů

Naše projekty

Zboží&Prodej

Měsíčník Zboží&Prodej mapuje od roku 1993 český i mezinárodní trh s FMCG a spotřebním zbožím. Vychází v nákladu 10 500 výtisků a je distribuován osobám s rozhodovacími pravomocemi v řetězcích i majitelům prodejen na tradičním trhu. Zpravodajský web pak přináší každodenní novinky z retailu, personální změny ve firmách, kalendář oborových akcí, rozhovory a další zajímavé informace. Časopis a web doplňují profily na sociálních sítích LinkedIn a Facebook.

Kongres Samoška CZ

Dvoudenní kongres na podporu domácího maloobchodu. Cílem akce, již se účastní na 400 zástupců tradičního obchodu a jejich dodavatelů, je informovat a inspirovat domácí obchodníky a pomoci jim lépe čelit ostré konkurenci na trhu.

Tovar&Predaj

Tovar&Predaj je odborný dvouměsíčník na podporu distribuce a marketingu rychloobrátkového a spotřebního zboží. Slovenský a mezinárodní retail mapuje od roku 2011 a vychází v nákladu 9 500 výtisků. Doplňují jej web a stránky na sociálních sítích.

Kongres Samoška SK

Dvoudenní kongres na podporu domácího maloobchodu. Cílem akce, které se účastní na 400 zástupců slovenského obchodu a jejich dodavatelů, je informovat a inspirovat obchodníky a pomoct jim lépe čelit konkurenci na trhu.

Čerpačka

Projekt Čerpačka oslovuje specifickou cílovou skupinu – provozovatele čerpacích stanic. Jednou ročně probíhá kongres Čerpačka, na němž zhruba 300 účastníků řeší aktuální témata, která tímto trhem hýbou a dotýkají se každodenní práce majitele, provozovatele či nájemce benzinky. Zpravodajství a data z oboru či rozhovory s jeho představiteli přináší web cerpacka.cz. Zástupci této komunity pak mohou komunikovat prostřednictvím Facebooku.

Czech Retail Days

V roce 2024 přicházíme s novým kongresem zaměřeným na praktický retail v celé jeho šíři. Vidíme prostor pro vznik další akce, stále totiž podle nás chybí větší praktické zaměření a případové studie z realizace konkrétních projektů, prostě retail i svět výroby v praxi!

VYBRANÍ KLIENTI

Logo Alimpex Logo Ferrero Logo JT International Logo Kofola Logo Krásno Logo Manner Logo Mars Logo Maspex Logo Mattoni Logo Minit Slovakia Logo Moracell Logo Orbico Logo Orlen Logo Penam Logo Perfetti Logo PMI PPL Logo Plzeňský Prazdroj Logo PVA Systems Logo Upfield

NAŠI PARTNEŘI

Logo AČTO Logo NIQ Logo POPAI Logo sial Logo SOCR Logo ZOSR

Reference

Náš tým

Jana Lysákovágroup manager
+420 733 559 495
jana.lysakova@atoz.czLinkedIn
Petr Hříbalšéfredaktor Zboží&Prodej
+420 733 559 503
petr.hribal@atoz.czLinkedIn
Peter Kapitánšéfredaktor Tovar&Predaj
+421 948 004 641
peter.kapitan@atoz.skLinkedIn
Pavel Kotrbáčekgroup sales manager
+420 605 296 739
pavel.kotrbacek@atoz.cz
LinkedIn
Tatiana Koššovácountry manager Slovensko
+421 911 750 758
tatiana.kossova@atoz.skLinkedIn
Kristýna Rybováevent manager
+420 733 553 554
kristyna.rybova@atoz.cz
LinkedIn
Karolína Bezunkovámanažerka distribuce
+420 603 823 515
karolina.bezunkova@atoz.czLinkedIn

KONTAKT

ATOZ Marketing Services, spol. s r.o.
IČO: 48117706

Holečkova 657/29
150 00 Praha 5
Česká republika
tel.: +420 605 296 741
e-mail: info@atoz.cz

Sledujte náš profil na LinkedIn a nezmeškejte žádnou novinku z našich projektů!

NAŠE DALŠÍ DIVIZE

Logo atoz logistics Logo atoz packaging Logo atoz pharma Logo atoz marketing Logo atoz sustainability